hledání

Kontakt

OV KSČM Praha 8
Světova 15
180 00 Praha 8 - Libeň

tel:725 646 008

     734 430 327

email: ov.praha8@kscm.cz

 

 

 Náš kanál na YOUTUBE:

 

youtube

 

Statistika návštěvnosti

Naše webové stránky od 1. 10. 2008 navštívilo již 351 706 lidí.

 

KSČM na Praze 8Komentáře

Komentáře

autor: Zdeněk Nagovský

Konec školního roku, začátek dovolených a prázdnin se blíží mílovými kroky. A s nimi i výlety a delší pobyty na chalupách a chatách nebo tam, kde se o nás za naše uspořené peníze starají jiní.
Co to pro nás znamená: pomineme li potřebu zvýšené ostražitosti před úrazy, jedovatými hady a exotickými šelmami, může nám zážitek z dovolené zkazit poberta, který si usmyslel, že si pomůže na náš účet. Možností je několik: vypůjčí si náš vůz zaparkovaný před domem, navštíví naši domácnost nebo se na nás nalepí přímo v místě, kde pobýváme a obere nás o finanční hotovost, kreditku, v horším případě k tomu použije násilí.
Nenechávejme tedy nic náhodě a zabezpečme svůj majetek třeba tak, že si auto (pokud za to stojí) dáme po domluvě k sousedovi nebo příbuzným do garáže, či svého miláčka umístíme na nějaký ten týden na hlídané parkoviště.
Pokud nemáme kvalitně zabezpečený byt nebo vstup do domu, máme ještě dost času na to, poradit se s odborníky na zabezpečovací techniku, jak stávající zajištění zkvalitnit. Pokud bydlíme v rodinném domku či vilce, domluvme se s dobrými sousedy, abychom si na naše příbytky a zahrady dávali střídavě bacha.
Na dovolených v zahraničí mějme při sobě jen nezbytnou hotovost a větší peníze si nechávejme raději v trezoru v recepci ubytovacího zařízení nebo je uschovejme do spolehlivé skrýše. Nepříjemná je i ztráta dokladů. Nakládejme tedy s nimi jako s financemi.
Nenavazujme zbytečné důvěrné známosti s lidmi hned po příjezdu do neznámého prostředí. Rohypnolové uspavačky nejsou jen českým specifikem. Ostatně rovněž ony si rády dělají pracovní výlety mimo hranice naší vlasti.

Jen krásné léto přeje Zdeněk Nagovský
Předseda komise pro bezpečnost RMČ Prahy 8

zdroj: HN 29.3.2017
S demokracií je spokojeno rekordní množství Čechů


S fungováním demokracie v České republice jsou spokojeny tři pětiny lidí, což je nejvíc od začátku sledování v roce 2004. Podle více než poloviny občanů je v Česku s lidmi zacházeno rovnoprávně a spravedlivě. Oproti loňskému šetření se spokojenost s demokracií v Česku zvýšila o čtyři procentní body. Téměř polovina dotázaných, přesně 48 procent, je podle aktuálního průzkumu přesvědčena, že demokracie je lepší než jakýkoliv jiný způsob vlády. 


© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena