hledání

Kontakt

OV KSČM Praha 8
Světova 15
180 00 Praha 8 - Libeň

tel:725 646 008

     734 430 327

email: ov.praha8@kscm.cz

 

 

 Náš kanál na YOUTUBE:

 

youtube

 

Statistika návštěvnosti

Naše webové stránky od 1. 10. 2008 navštívilo již 351 706 lidí.

 

KSČM na Praze 8Přístupnost

Přístupnost

KSČM prohlašuje, že tyto stránky splňují zásady přístupnosti podle metodiky Blind Friendly Web (projekt Sjednocené organizace slabozrakých a nevidomých) i WCAG 1.0. a tím se snaží o maximální přístupnost svého obsahu i funkčnosti.

Veškeré texty jsou definovány v relativních jednotkách a lze je jednoduše zvětšovat a zmenšovat pomocí standardních nástrojů internetových prohlížečů. Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami.

Struktura layoutu i obsahu je vytvořena strukturálním XHTML 1.0 Strict. Vizuální prezentace pak pomocí kaskádových stylů (CSS). Používání kaskádových stylů lze vypnout pomocí odkazu vypnout (vypnout pomocí odkazu zapnout). Tato funkčnost potřebuje mít funkční cookies v prohlížeči.

Klávesové zkratky

Pro nejdůležitější navigační prvky tohoto webu jsou použity následující klávesové zkratky (tzv. accesskeys):

 

[alt + 0] - úvodní strana

[alt + 1] - vyhledávání

[alt + 2] - prohlášení o přístupnosti

Naleznete-li na těchto stránkách cokoliv, co by podle vás neodpovídalo požadavkům přístupnosti, informujte nás prosím na support@kscm.cz. Provedeme kroky k odstranění těchto nedostatků. Děkujeme.

© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena